MISTR VÝROBY - VEDOUCÍ VÝROBNÍ LINKY

  • Liberec

Pracovní místo ( MISTR VÝROBY - VEDOUCÍ VÝROBNÍ LINKY ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Náplň práce: organizace a kontrola výrobního procesu na dané výrobní lince (od přípravy směsí po balení pekařských výrobků). Odpovídá za výrobní linku po technologické, kvalitativní a ekonomické stránce.
Požadujeme:
- SŠ vzdělání/Výuční list v oboru výhodou
- znalost práce na PC
- pečlivost a zodpovědnost
- časovou flexibilita
- praxe v potravinářském průmyslu výhodou
- zkušenosti s vedením cca 10 pracovníků
Pracovní doba:
- turnusové služby (krátký-dlouhý týden)
- práce o víkendech
Nabízíme:
- 5 týdnů dovolené
- roční bonus za docházku 10.000,-
- stabilizační bonus 2.000,- až 5.000,-
- závodní stravovaní nebo stravenky v hodnotě 109,-
- zvýhodněný prodej pečiva vlastní produkce
Pracovní poměr na dobu určitou - 1 rok.
Hlásit se e-mailem.
Volné místo mistr výroby - vedoucí výrobní linky pro lokalitu Liberec.