Servisní technik

  • Plzeň

Pracovní místo ( Servisní technik ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Hledáme kolegu pro opravu a servis veškerých herních konzolí - kreativního opraváře!
Od uchazeče očekáváme:
- pozitivní přístup k práci
- touhu zlepšovat svoji rychlost
- snahu zlepšovat sebe i firmu
- plnění časových a kvalitativních norem
- vždy odevzdávat výsledky práce v co nejvyšší kvalitě
- nezáleží na vzdělání, je nutná kreativita, hledání způsobů, jak přístroj zprovoznit
- schopnost si poradit i u nových problémů
- uvědomění si důležitosti faktorů jako je rychlost, cena opravy a pečlivost
Popis práce:
- zpočátku jednoduché úkoly, testující rychlost práce, poté obtížnější úkoly
- pracovní doba ve všední dny dle dohody
- servis veškerých konzolí, které se pohybují ve světě, včetně jejich příslušenství
Nabízíme:
- mzda 20.000,-- čistého + bonusy
- přátelský, mladý a pohodový kolektiv
- možnost realizace vlastního projektu

Pokud máte zájem o uvedenou pracovní pozici, postupujte, prosím, přesně podle instrukcí:
• Nejprve nás kontaktujte (bez životopisu) na email praceservis1@gmail.com
• Obratem Vám přijde odpověď s otázkami a instrukcemi pro přihlášení do výběrového řízení
• Odpovědi i s životopisem pošlete na druhý email prace@konzoleahry.cz
• Počkejte prosím, až Vás kontaktujeme, určitě se Vám ozveme.

Nabídka všech našich volných míst:
Volné místo servisní technik pro lokalitu Plzeň.