OPRAVÁŘI/ÚDRŽBÁŘI

  • Hartmanice

Pracovní místo ( OPRAVÁŘI/ÚDRŽBÁŘI ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Místo výkonu práce: Chlum 19, 342 01 Hartmanice
Kontaktní osoba: Hana Černá tel.603581667, h.cerna@pila-cerny.cz, tel.376596098, pila-cerny.cz
Požadujeme: technické a strojní znalosti, praxi v oboru, časovou flexibilitu, samostatnost, spolehlivost, zručnost,
výhodou: svářečský průkaz,- plat: 30.000,- až 35.000,- Kč.
Nabízíme:
- zázemí prosperující české společnosti
- příspěvky na stravné
- příspěvky na penzijní pojištění
- měsíční osobní a výkonnostní odměny
- mimořádné čtvrtletní a roční odměny
- zajišťujeme potřebné ochranné prac. pomůcky
- pracovní oděv
- práci v příjemném kolektivu
- další zaměstnanecké výhody
Způsob prvního kontaktu: telefonicky, e-mailem
Volné místo opraváři/údržbáři pro lokalitu Hartmanice.