SPECIALISTA-KA V OBLASTI MAJETKOVÉ SPRÁVY

Pracovní místo ( SPECIALISTA-KA V OBLASTI MAJETKOVÉ SPRÁVY ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
A16 z:6/2/2018
Uzávěrka přihlášek do 8.2.2018.
Jedná se o služební poměr příslušníka HZS ČR.
Požadujeme:
- SŠ stavebního zaměření
- řidičský průkaz sk. B
- zkušenosti v oblasti stavebního dozoru výhodou
Nabízíme:
- plat v 5. platové třídě od 26.000,- Kč dle praxe - NV.č.410/2017 Sb.
- dovolenou ...

Mohly by Vás zajímat obory:

Administrativa a organizace
Ekonomika a finance
Právo, justice a legislativa
Věda a výzkum