Nabidky-prace.cz server s nabídkou práce online, každý den aktualizace volných míst.

Řidič/ka pracovník v sociálních službách

Pracovní místo ( Řidič/ka pracovník v sociálních službách ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
MÍSTO VÝKONU PRÁCE: Soukenická 158, Chrudim
NÁPLŇ PRÁCE: Příprava obědů do jídlonosičů, rozvoz obědů klientům - Chrudim a okolní obce
POŽADAVKY: Trestní a občanská bezúhonnost, zdravotní způsobilost - podmínkou. ŘP. sk. B podmínkou. Zodpovědnost, spolehlivost, aktivní přístup, odolnost vůči stresu, ...

Mohly by Vás zajímat obory:

Doprava a logistika
Farmacie a zdravotnictví

Další volná místa

Řidiči autobusové dopravy Jihlava a okolí Místo výkonu práce Jihlava, Humpolec a pracoviště zaměstnavatele v rámci jeho organizačních jednotek. POŽADUJEME: ŘP sk. D nebo C+E - výhodou nikoliv podmínkou, případně zajistíme formou rekvalifikace, profesní průkaz, digitální karta, platné ...
ICOM transport a.s. Jihlava, Inzerováno před 2 dny

Administrativní pracovník v dopravě se znalostí NJ Nástup možný ihned Kontakt: Šárka Lazárková, email: sarka.lazarkova@kt-cz.com, tel: 724103416 Požadujeme znalost NJ, práce s PC, zpracování objednávek, komunikace s řidiči, kontrola kvality práce řidiče, administrativní činnost. Volné místo ...
KOMBI TRANS s.r.o. Jihlava, Inzerováno před 2 dny

Truhlář Řidičský průkaz B (minimálně), praxe v oboru. Jedná se o práci v terénu po celé ČR - montáže dveří a podlah - požaduje se praxe. 1. kontakt telefonicky v době 8 - 15 hod. Volné místo truhlář pro lokalitu Jihlava.
TRUHLÁŘSTVÍ MINX s.r.o. Jihlava, Inzerováno před 2 dny

zavřítzavřít

Buďte první, kdo se dozví o nových nabídkách práce na našem serveru!
Parametry zasílání:

Nabídky práce.cz Vám odešlou upozornění na e-mail
pokud se zveřejnění volné místo dle Vašeho výběru

Odeslat

Po odeslání požadavku upřesněte hledanou pozici Zasílání upozornění lze kdykoliv zrušit