Centrum sociálních služeb a pomoci Chrudim

Řidič/ka pracovník v sociálních službách

Odeslat

Pracovní náplň
MÍSTO VÝKONU PRÁCE: Soukenická 158, Chrudim
NÁPLŇ PRÁCE: Příprava obědů do jídlonosičů, rozvoz obědů klientům - Chrudim a okolní obce
POŽADAVKY: Trestní a občanská bezúhonnost, zdravotní způsobilost - podmínkou. ŘP. sk. B podmínkou. Zodpovědnost, spolehlivost, aktivní přístup, odolnost vůči stresu, schopnost týmové spolupráce, praxe v oboru vítána, ochota pracovat o víkendech a svátcích. Pracovní poměr pouze na dohodu o pracovní činnosti! - BRIGÁDA!! Pracovní doba dle potřeby zaměstnavatele.

První kontakt prosím učiňte na výše uvedeném telefonním čísle, na e-mailové adrese nebo přímo na provozovně CSSP Chrudim - po - pá 7 - 15 hod. Předem si ale domluvte termín návštěvy, aby byl zodpovědný pracovník přítomen.
Volné místo řidič/ka pracovník v sociálních službách pro lokalitu Chrudim.

Požadavky
Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B

Nabízíme
Nástup možný od: 01. 10. 2018
Směnovost: Jednosměnný provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: Řidič/ka pracovník v sociálních službách

Minimální požadavky vzdělání: Nižší střední odborné
Lokalita: Pardubický kraj
Obor: Doprava a logistika, Farmacie a zdravotnictví
Pozici nabízí: Centrum sociálních služeb a pomoci Chrudim
Ulice: Soukenická 158
Město: Chrudim
PSČ: 537 01

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Soňa Roušarová
E-mail: rousarova@socialni-sluzby.cz
Telefon: +420 731 630 643,469 318 007

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: Centrum sociálních služeb a pomoci Chrudim