Nabidky-prace.cz server s nabídkou práce online, každý den aktualizace volných míst.

rozpočtář/ka, přípravář/ka

Pracovní místo ( rozpočtář/ka, přípravář/ka ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
Požadavky / Výhody:
- min. středoškolské vzdělání s maturitou (nejlépe technického zaměření)
- Praxe ve stavebnictví nebo na obdobné pozici výhodou
- Řidičský průkaz skupiny B
- Pracovitost, časová flexibilita, spolehlivost, ochota se učit nové věci
Nabízíme:
- Služební notebook a ...

Mohly by Vás zajímat obory:

Administrativa a organizace
Ekonomika a finance
Audit, daně, účetnictví

Další volná místa

IT Manažer Chcete se stát součástí obrovské mezinárodní společnosti, která patří bez pochyb k největším a nejvýznamnějším ve svém oboru?
Grafton Recruitment s.r.o. Rakovník, Plný úvazek, Inzerováno před 2 dny

Hlavní účetní kontakt telefonicky, emailem 7-15.30 hod SŠ, znalost podvojného účetnictví, účetní praxe s rozpočtem v příspěvkové organizaci výhodou Obecná znalost daňových zákonů , Práce na PC, elekronická komunika s bankou, FÚ, pojišťovnami aj. ...
Domov pro seniory Malešice Praha, Inzerováno před 4 dny

Pracovník/ice obchodního oddělení, přípravář/ka staveb V případě zájmu zaslat strukturovaný životopis na email: martin.plastiak@jampl.cz Místo výkonu práce - Prunéřov 386, Kadaň. Požadujeme - podmínkou je orientace v rozpočtování stavebních zakázek, schopnost práce na PC na úrovni ERP a rozpočtovacích ...
JAMPL - PSV s.r.o. Kadaň, Inzerováno před 4 dny

zavřítzavřít

Buďte první, kdo se dozví o nových nabídkách práce na našem serveru!
Parametry zasílání:

Nabídky práce.cz Vám odešlou upozornění na e-mail
pokud se zveřejnění volné místo dle Vašeho výběru

Odeslat

Po odeslání požadavku upřesněte hledanou pozici Zasílání upozornění lze kdykoliv zrušit