Stavby dopravních cest a.s.

rozpočtář/ka, přípravář/ka

Odeslat

Pracovní náplň
Požadavky / Výhody:
- min. středoškolské vzdělání s maturitou (nejlépe technického zaměření)
- Praxe ve stavebnictví nebo na obdobné pozici výhodou
- Řidičský průkaz skupiny B
- Pracovitost, časová flexibilita, spolehlivost, ochota se učit nové věci
Nabízíme:
- Služební notebook a telefon
- Mimořádné prémie
- Příjemné pracovní prostředí
Způsob prvního kontaktu zaměstnavatele: telefonicky (7,00 - 15,00) nebo e-mailem.
Volné místo rozpočtář/ka, přípravář/ka pro lokalitu Martiněves.

Nabízíme
Nástup možný od: 06. 02. 2018
Směnovost: Jednosměnný provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: rozpočtář/ka, přípravář/ka

Minimální požadavky vzdělání: ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Lokalita: Ústecký kraj
Obor: Administrativa a organizace, Ekonomika a finance, Audit, daně, účetnictví
Pozici nabízí: Stavby dopravních cest a.s.
Ulice: 49
Město: Martiněves
PSČ: 411 19

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Ivana Prejzová
E-mail: Ivana Prejzová
Telefon: +420 774 430 476

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: Stavby dopravních cest a.s.