DĚLNÍK/-ICE POKLÁDKY ASFALTOVÝCH SMĚSÍ

  • Hradec Králové

Pracovní místo ( DĚLNÍK/-ICE POKLÁDKY ASFALTOVÝCH SMĚSÍ ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

- PP na dobu neurčitou, nástup možný od 1. 2. 2018
- Místo výkonu práce: Pardubice, Hradec Králové
- Náplň práce: obsluha stavebních strojů s praxí nebo s možností zaučení k práci u pokládky živičných vrstev (Finišer, Válec)
- Požadujeme: min. střední odobrné vzdělání s výučním listem, spolehlivost, dochvilnost, časovou flexibilitu, řidičské oprávnění skupiny B (C + E výhodou)
- Nabízíme: zaměstnanecké benefity
- V případě zájmu nás kontaktujte e-mailem. Kontaktní osoba: Ryšková Svatava, e-mail: office@habau.cz
Volné místo dělník/-ice pokládky asfaltových směsí pro lokalitu Hradec Králové.