Nabidky-prace.cz server s nabídkou práce online, každý den aktualizace volných míst.

POKLADNÍ (HPP, DPČ) v maloobchodní prodejně

Pracovní místo ( POKLADNÍ (HPP, DPČ) v maloobchodní prodejně ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
Pracovní náplň:
nakládání se zbožím, kontrola a prezentace zboží obsluha pokladny

Požadujeme:
vzdělání – nižší střední
praxe v obchodním řetězci výhodou
samostatný a výkonný způsob práce
nasazení, spolehlivost, pracovitost, flexibilitu a pozitivní postoj k obchodu
příjemné vystupování ...

Mohly by Vás zajímat obory:

Ekonomika a finance
Obchod, prodej a nákup

Další volná místa

PRODAVAČ/KA PRODAVAČ/KA - Místo výkonu práce: Zbiroh. Upřesňující informace: nástup možný ihned. Požadavky: ideálně vyučen v oboru, praxe v obchodu (výhodou). Náplň práce: manipulace a zakládání zboží, práce v obslužném úseku, práce na pokladně. Zaměstnanecké ...
COOP Hořovice, družstvo Zbiroh, Inzerováno včera

VEDOUCÍ PRODEJNY VEDOUCÍ PRODEJNY - Místo výkonu práce: Hředle. Upřesňující informace: nástup možný ihned, délka pracovního poměru dle dohody. Požadavky: ideálně vyučení v oboru, praxe v obchodu výhodou. Náplň práce: manipulace a zakládání zboží, práce v obslužném ...
COOP Hořovice, družstvo Hředle, Inzerováno včera

Pokladní Jedná se o prodej a doplňování zboží. Nabízíme podnikové stravování. Kontakt: osobně, telefonicky 731438396 nebo e-mailem zr.5120@compass-group.cz Volné místo pokladní pro lokalitu Rakovník.
Compass Group Czech Republic s.r.o. Rakovník, Inzerováno včera

zavřítzavřít

Buďte první, kdo se dozví o nových nabídkách práce na našem serveru!
Parametry zasílání:

Nabídky práce.cz Vám odešlou upozornění na e-mail
pokud se zveřejnění volné místo dle Vašeho výběru

Odeslat

Po odeslání požadavku upřesněte hledanou pozici Zasílání upozornění lze kdykoliv zrušit