Vnitřní auditor/ka

  • Lázně Kynžvart

Pracovní místo ( Vnitřní auditor/ka ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Jedná se o dohodu o provedení práce (do 31.12.2018) !!! Místo výkonu práce: Lázeňská 295, 354 91 Lázně Kynžvart. Výše odměny z DPP: 450,- Kč/hod. Vhodné i pro absolventy. Náplň práce: komplexní výkon interního auditu, poradenská činnost v oblasti řídících a kontrolních procesů organizace, zpracování auditních zpráv, projednání závěrů a doporučení z provedeného auditu, ověření účinnosti nápravných opatření. Požadujeme: VŠ vzdělání ekonomického nebo právního směru, praxe v interním auditu nebo na pozici s přímým kontaktem s činností auditu výhodou, orientace v oblasti mezinárodního rámce profesní praxe interního auditu, velmi dobrá uživatelská znalost práce na PC, znalost v oblasti průřezových činností organizace (spisová služba, tvorba vnitřních předpisů...). Nabízíme: zaměstnanecké stravování. Kontakt pro zájemce: telefonicky (volat 9:00-15:00 h) anebo e-mailem.
Volné místo vnitřní auditor/ka pro lokalitu Lázně Kynžvart.