automechanik

Pracovní místo ( automechanik ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
NUTNO SI PŘEDEM TELEFONICKY DOMLUVIT SCHŮZKU!!! (zaměstnavatel bude k zastižení od 12.3.2018)
- pracovní poměr na dobu určitou 1 rok s možností prodloužení, trestní bezúhonnost, ŘP sk. B;
- mzda 25.00,- + příplatky, odměny;
Volné místo automechanik pro lokalitu Jindřichův Hradec.

Mohly by Vás zajímat obory:

Strojírenství
Výroba, provoz a řemesla
Automobilový průmysl

Další volná místa

Automechanik - karosář Opravy motorových vozidel. Požadujeme praxi. Plat 23000 + prémie. Kontakt: emailem na renaulttabor.majitel@seznam.cz. Volné místo automechanik - karosář pro lokalitu Tábor.
AUTOSALON Tábor s.r.o. Tábor, Inzerováno včera

OPRAVÁŘ OSOBNÍCH A NÁKLADNÍCH AUTOMOBILŮ CIZ Náplň práce: Opravy osobních vozidel, nákladních vozidel, Výhodou: vyučení v oboru automechanik, opravář zemědělských strojů, ale není podmínkou, řidičský průkaz C, E není podmínkou. Možnost dohodnout i DPP nebo DPČ Pracovní místo je vhodné ...
Tollinger DJM s. r. o. Hrejkovice, Inzerováno před 4 dny

AUTOMECHANIK - ELEKTRONIK Požadujeme: praxe - výhodou, řidičské oprávnění sk. B, práce s počítačem, čistý trestní rejstřík Nabízíme: práce v mladém kolektivu, práce na jednu směnu, volné víkendy a svátky, mzda 35.000,- Kč, stravenky a další benefity Váš životopis se ...
BALKAR s.r.o. České Budějovice, Inzerováno před 4 dny