Tazatel/ka

Pracovní místo ( Tazatel/ka ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Místo výkonu práce: celá ČR

Chtěli byste se dozvědět podrobnější informace? Vyplňte, prosím, vstupní informace na adrese: www.data-servis.eu/tazatel a poté budete kontaktován telefonicky nebo prostřednictvím e-mailu.

Tazatel realizuje sběr informací potřebný pro marketingové výzkumy. Náplní jeho práce je návštěva gastronomických provozoven, kde je zapotřebí vyplnit dotazník. V provozovnách sledujeme nabídku alkoholických a nealkoholických nápojů, piva, vína, kávy a cigaret.

Požadavky na tazatele:
Trávíte rádi svůj čas aktivně, ale chcete si ho plánovat podle sebe? Baví Vás si povídat s lidmi? Rádi byste si přivydělali?
Staňte se tazatelem Data Servisu. Vše potřebné Vás naučíme.

Požadujeme:
věk nad 18 let
bezúhonnost
ukončené SŠ vzdělání
základní znalost práce na PC (Word, Excel)

Nabízíme:
možnost stálé brigády / přivýdělku
práci, ve které jste pánem svého času
odměňování v závislosti na výkonu - počtu vyplněných dotazníků ve svěřené oblasti
příspěvek na dopravu
při dlouhodobé spolupráci růst odměny o 7% a 15%.