HLAVNÍ ÚČETNÍ

  • Hradec Králové

Pracovní místo ( HLAVNÍ ÚČETNÍ ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

- PP na dobu určitou 1 roku s možností prodloužení, nástup možný ihned nebo dle dohody
- Náplň práce: komplexní vedení účetnictví, účetní jednotky, koordinace účtování o stavu, pohybu a rozdílu majetku a závazků, o nákladech a výnosech, o výdajích a přijmech a o výsledku hospodaření, sestavení závěrky, vedení účetních knih
- Požadujeme: min. ukončené středoškolské vzdělání ekonomického směru, praxe v oboru nejméně 3 roky, dobrá znalost účetnictví, daňových a souvisejících předpisů, orientace v ekonomických informačních systémech, dobrá znalost práce na PC (pokročilá úroveň MS Excel), samostatnost i schopnost práce v týmu, časová flexibilita, spolehlivost, pečlivost, vysoká míra odpovědnosti, analytické myšlení, orientace na detail, ochota učit se nové věci
- Výhodou: znalost účetních postupů v neziskových organizacích
- Nabízíme: práci v prestižní vzdělávací a vědecké instituci Univerzity Karlovy, 5 týdnů dovolené za rok, příspěvek na stravování, FAFÍK - dětská skupina (možnost využít služby dětské skupiny pro děti zaměstnanců fakulty), ČSOB motivační program (balíček nadstandardních výhod pro všechny zaměstnance), benefity UK (slevy a výhody pro zaměstnance UK u externích subjektů)
- Mzdové podmínky dle platného Vnitřního mzdového předpisu UK s výhledem navýšení formou přidělení osobního ohodnocení po uplynutí tříměsíční zkušební doby a případně dalších motivačních odměn
- V případě zájmu nám zašlete strukturovaný životopis, motivační dopis, ověřenou kopii dokladu o nejvyšším dosaženém vzdělání a souhlas s nakládáním s poskytnutými osobními údaji poštou nebo