REFERENT/-KA - MAJETKOVÁ SPRÁVA

  • Hradec Králové

Pracovní místo ( REFERENT/-KA - MAJETKOVÁ SPRÁVA ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

REFERENT/-KA - MAJETKOVÁ SPRÁVA, odbor správy majetku města
- PP na dobu neurčitou; nástup je možný dle dohody
- Charakteristika pozice: komplexní činnost v nakládání s nemovitým majetkem města; vyřizování požadavků - orientace na nakládání s pozemky, domy, byty, nebytovými prostory v majetku města, výkupy, prodeje, pronájmy, výpůjčky; příprava a kontrola smluv o nakládání s majetkem a stanovisek za vlastníka ke správním či jiným řízením; evidence smluv a dalších podkladů vzešlých z činnosti odboru; příprava podkladů pro rozhodování orgánů města v oblasti nakládání s nemovitým majetkem - pozemky, domy, byty a nebytové prostory v majetku města; spolupráce s organizacemi města, orgány státní správy
- Platové zařazení: 9. platová třída dle nařízení vlády č. 341/2017 Sb., v platném znění
- Je nastaven systém výkonového odměňování, tzn. souběžně s platovým tarifem reálná možnost osobního příplatku a odměn

- Požadavky na uchazeče: vyšší odborné vzdělání nebo střední vzdělání s maturitní zkouškou; zkušenosti v oblasti nakládání s nemovitým majetkem výhodou; znalost právních předpisů ve věci nakládání s nemovitostmi, předpisů upravujících evidenci nemovitého majetku v katastru nemovitostí a předpisů upravujících právní postavení obcí; uživatelská znalost PC (MS Word, Excel, Outlook, Internet); komunikační schopnosti; pečlivost, odpovědnost, vysoké pracovní nasazení; uchazeč musí splňovat předpoklady pro vznik pracovního poměru úředníka ve smyslu zákona č. 312/2002 Sb., § 4 odst. 1

Co Vám můžeme nabídnout: zajímavou a různorodou práci; stabilní zázemí velké organizace; propracovan