MISTŘI POTRAVINÁŘSKÉ VÝROBY

  • Lipová

Pracovní místo ( MISTŘI POTRAVINÁŘSKÉ VÝROBY ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Nástup možný ihned. Motivační dopis a strukturovaný životopis zašlete v elektronické podobě na adresu prace@reklamnicokolady.cz. Menší obchodně-výrobní firma se zaměřením na potravinářskou výrobu hledá schopného a perspektivního pracovníka do přátelského pracovního kolektivu pro svoji novou pobočku v Lipové.
Požadujeme:
- Čistý výpis z rejstříku trestů.
- Ukončené vzdělání typu SOU nebo SŠ.
- Znalost práce na PC (práce s interním SW).
- Řidičský průkaz sk. B.
- Dodržování sjednaných pravidel a povinností.
Očekáváme:
- Týmového hráče, který chce dále rozvíjet sebe i firmu.
- Samostatnost, zodpovědnost, spolehlivost a pečlivost.
- Chuť pracovat a přemýšlet o práci.
- Zájem na dlouhodobé spolupráci.
- Předpoklady pro práci v kolektivu - konstruktivní přístup, komunikativnost.
- Ochota učit se novým věcem.
Výhodou bude:
- SOU nebo SŠ se zaměřením na elektro a zájem o techniku.
- Praxe na pozici vedoucího směny nebo obdobné.
- Delší praxe a zkušenosti s řízením kolektivu.
- Dovednost udržovat a rozvíjet technologické postupy a normativy.
- Oprávnění na VZV.
- Řidičský průkaz skupiny C.
Náplň práce:
- Obsluha a seřizování balících strojů a výrobní linky.
- Odstraňování poruch a překážek ve výrobě.
- Dodržování technologických postupů a dalších pravidel ve výrobě.
- V sezóně (září - listopad) zajištění dvousměnného provozu. Mimo sezónu jednosměnný provoz.
Nabízíme:
- Pracovní smlouva na dobu neurčitou.
- Spravedlivou odměnu přímo úměrnou dlouhodobému přínosu pro firmu.
- Čisté pracovní prostředí.
- Čištění a údržba pracovních oděvů.
- Mobilní telefon k soukromému užívání.
- R