Iveta Magnusková Mgr.

ADVOKÁTNÍ KONCIPIENT/KA

Odeslat

Pracovní náplň
A16 z:24/1/2018 a:4/5/2018
Práce na HPP, pracovní poměr na dobu určitou, s možností změny na dobu neurčitou, vhodné i pro absolventy. Pracovní doba pondělí až pátek od 8:00-17:00 hod.
Požadujeme:
- ukončené vysokoškolské vzdělání v oboru právo
- znalost práce na PC MS Office (Word, Excel, PowerPoint, Outlook)
- ŘP sk. B - aktivní řidič
- samostatnost, spolehlivost, pečlivost, komunikační schopnosti, ochota na sobě pracovat a učit se novým věcem, pracovní nasazení, praxe není podmínkou.
Nabízíme:
- pestré spektrum pracovních úkolů
- možnost profesního růstu v celé šíři advokátní praxe s důrazem na soukromé právo.
Kontakt e-mailem viz výše.
Volné místo advokátní koncipient/ka pro lokalitu Frýdek-Místek.

Nabízíme
Nástup možný od: 04. 05. 2018
Směnovost: Jednosměnný provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: ADVOKÁTNÍ KONCIPIENT/KA

Minimální požadavky vzdělání: Vysokoškolské
Lokalita: Moravskoslezský kraj
Obor: Právo, justice a legislativa , Státní, veřejná správa
Pozici nabízí: Iveta Magnusková Mgr.
Ulice: Ó. Lysohorského 702
Město: Frýdek-Místek
PSČ: 738 01

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Veronika Válková
E-mail: infofm@kubicapartners.cz
Telefon: +420 558 622 121

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: Iveta Magnusková Mgr.