Nabidky-prace.cz server s nabídkou práce online, každý den aktualizace volných míst.

ADVOKÁTNÍ KONCIPIENT/KA

Pracovní místo ( ADVOKÁTNÍ KONCIPIENT/KA ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
A16 z:24/1/2018 a:4/5/2018
Práce na HPP, pracovní poměr na dobu určitou, s možností změny na dobu neurčitou, vhodné i pro absolventy. Pracovní doba pondělí až pátek od 8:00-17:00 hod.
Požadujeme:
- ukončené vysokoškolské vzdělání v oboru právo
- znalost práce na PC MS Office (Word, Excel, ...

Mohly by Vás zajímat obory:

Právo, justice a legislativa
Státní, veřejná správa

Další volná místa

Administrativní pracovník/ce Pracoviště: Švédská č.p. 412/6, Olomouc. Požadavky: znalost MS WORD, psaní všemi deseti, vedení spisové agendy, základy účetnictví. Pracovní doba: 7.30 - 15.30 hod. Kontakt je možný POUZE e-mailem. Volné místo administrativní pracovník/ce pro ...
Rozmánek Radek, JUDr., advokát Olomouc, Inzerováno před 3 dny

ASISTENT/KA A16 z:12/11/2018 Pracovní poměr na dobu určitou, práce vhodná i pro absolventy škol. Náplň práce: - vyřizování běžné administrativní agendy advokátní kanceláře - komunikace s klienty, úřady aj. Kontakt e-mailem viz výše. Požadujeme: - psaní všemi ...
KubicaPartners s.r.o., Advokátní kancelář Frýdek-Místek, Inzerováno před 5 dny

Advokátní koncipienti Vzdělání: právnická fakulta Požadovaná délka praxe: praxe není nutná Nástupní mzda: 18 500 Kč hrubého (+ osob. příplatky a bonusy) Způsob kontaktu: životopisy zasílat na e-mail Volné místo advokátní koncipienti pro lokalitu Karviná.
JUDr. Patrik Graňák Karviná, Inzerováno déle jak týden

zavřítzavřít

Buďte první, kdo se dozví o nových nabídkách práce na našem serveru!
Parametry zasílání:

Nabídky práce.cz Vám odešlou upozornění na e-mail
pokud se zveřejnění volné místo dle Vašeho výběru

Odeslat

Po odeslání požadavku upřesněte hledanou pozici Zasílání upozornění lze kdykoliv zrušit