SPAHO, s.r.o.

Kuchař/Kuchařka

Odeslat

Pracovní náplň
AKTUALIZACE 11.10.2018
První kontakt telefonický!!!

Požadavky zaměstnavatele:
- vyučen v oboru, vhodné i pro absolventy
- základní vzdělání v případě prokazatelné praxe min. 2 roky na pozici kuchař

Zaměstnavatel nabízí:
- zvýhodněné stravování
- možnost ubytování v době výkonu práce!!!!

Zájemci se mohou hlásit:
- osobní návštěva jen po předchozí telefonické dohodě!!!
- telefonicky 775 786 801
- zasláním písemné nabídky na e-mail: peliskova@chataeduard.cz
Volné místo kuchař/kuchařka pro lokalitu Bělá pod Pradědem.

Nabízíme
Nástup možný od: 01. 11. 2018
Směnovost: Turnusové služby

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: Kuchař/Kuchařka

Minimální požadavky vzdělání: Střední odborné (vyučen)
Lokalita: Olomoucký kraj
Obor: Chemie a potravinářství
Pozici nabízí: SPAHO, s.r.o.
Ulice: 44
Město: Bělá pod Pradědem
PSČ: 790 01

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Radka Pelíšková
E-mail: peliskova@chataeduard.cz
Telefon: +420 775 786 801

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: SPAHO, s.r.o.