HOLTSAPFEL - EUROMODA s.r.o.

ŠIČ/-KA, KREJČÍ/-OVÁ

Odeslat

Pracovní náplň
Přednost mají vyučené v oboru šička / krejčová s praxí, popřípadě přijmeme i manuálně zručnou osobu jen s praxí v oboru bez vyučení. Nemusí být vyučený v oboru, ale praxe pár let v oboru je nutná (podmínka).
HLÁSIT SE: Larysa Holtsapfel, tel.: 720415705 volat Po - Pá 7:00 - 15:00hod., e-mail: holtsapfellarysa@email.cz, osobně po telefonické domluvě
Volné místo šič/-ka, krejčí/-ová pro lokalitu Most.

Nabízíme
Nástup možný od: 01. 11. 2018
Směnovost: Jednosměnný provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: ŠIČ/-KA, KREJČÍ/-OVÁ

Minimální požadavky vzdělání: Základní + praktická škola
Lokalita: Ústecký kraj
Obor: Výroba, provoz a řemesla
Pozici nabízí: HOLTSAPFEL - EUROMODA s.r.o.
Ulice: Kostelní 435
Město: Most
PSČ: 434 01

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Holtsapfel Larysa
E-mail: holtsapfellarysa@email.cz
Telefon: +420 720 415 705

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: HOLTSAPFEL - EUROMODA s.r.o.