Křenek, s.r.o.

Stavební klempíř/ka

Odeslat

Pracovní náplň
Místo výkonu práce okres Pardubice případně celá ČR dle zakázek firmy.
Pracovní doba od 7:00 do 16:00
Možno i celé party.
První kontakt telefonicky

Nabízíme
Nástup možný od: 01. 02. 2018
Směnovost: Jednosměnný provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: Stavební klempíř/ka

Minimální požadavky vzdělání: Základní + praktická škola
Obor: Stavebnictví a reality
Pozici nabízí: Křenek, s.r.o.

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Roman Křeněk
E-mail: info@stavbykrenek.cz
Telefon: +420 602 412 664

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: Křenek, s.r.o.