STAEG Stavby, spol. s r. o.

Zedník

Odeslat

Pracovní náplň
Požadavky: vzdělání vyučení v oboru, praxe v oboru vítána, zodpovědnost, spolehlivost, dobré reference
Popis práce: PP na dobu určitou s možností prodloužení
Zaměstnavatel nabízí: výhodné mzdové podmínky (mzda bude upřesněna dle kvalifikace a praxe), stabilní práci po celé roční období, místo výkonu práce Vyškov a stavební zakázky v rámci ČR
Kontakt: Pekařová Blanka Mgr., tel.: 517 343 417, e-mail: pekarova@staeg.cz, v případě zájmu zasílejte životopisy na uvedený e-mail, vybraní uchazeči budou kontaktováni a pozváni k osobnímu pohovoru
Volné místo zedník pro lokalitu Vyškov.

Nabízíme
Nástup možný od: 15. 06. 2018
Směnovost: Jednosměnný provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: Zedník

Minimální požadavky vzdělání: Střední odborné (vyučen)
Lokalita: Jihomoravský kraj
Obor: Stavebnictví a reality, Výroba, provoz a řemesla, Průmysl
Pozici nabízí: STAEG Stavby, spol. s r. o.
Ulice: Průmyslová 738
Město: Vyškov
PSČ: 682 01

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Mgr. Blanka Pekařová
E-mail: pekarova@staeg.cz
Telefon: +420 774 742 403

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: STAEG Stavby, spol. s r. o.