Interní trenér svařování

  • Velemyšleves

Pracovní místo ( Interní trenér svařování ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

místo výkonu práce: Průmyslová zóna Triangle
Náplň práce:
•Zaškolování nových svářečů .Průběžná kontrola evidence zaškolení .Vedení záznamů o namátkových kontrolách. Kontrola a testování svářečů .
Požadujeme:
•Vzdělání technického směru
Platný svářečský průkaz metoda 135 1.1 a 141 1.1
Komunikační a prezentační schopnosti
Praxe na obdobné pozici výhodou
Co Vám můžeme nabídnout:
•Zajímavé platové ohodnocení
•Možnost dalšího vzdělávání (jazykové kurzy, odborné kurzy)
20 dní dovolené a až 5 dní osobního volna navíc
Dotované stravné. Další firemní benefity po zkušební době. Moderní pracovní prostředí .Firemní akce(https://youtu.be/Awx9Xl_aFg4)
kontakt: mmalcovska@cz.gestamp.com
Volné místo interní trenér svařování pro lokalitu Velemyšleves.