Údržbáři - strojů

  • Valašské Meziříčí

Pracovní místo ( Údržbáři - strojů ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

ÚDRŽBÁŘi - strojů
NÁPLŇ PRÁCE: zajištění údržby všech strojů a zařízení na ROBE lisech. Komunikace se servisními techniky dodavatelů strojů a jejich servisními odděleními. Objednávání pravidelných servisních zásahů jednotlivých strojů a zařízení. Vedení servisní dokumentace. Práce s technickou dokumentací. Jednosměnný provoz
POŽADUJEME: Technické myšlení a vzdělání SŠ / SOU. Znalost práce s PC, zkušenost s programy CAD / CAM výhodou. ÚSV elektro, vyhláška 50. Výbornou orientaci v technické dokumentaci. Znalost informačního systému Navision výhodou. Manuální zručnost, přesnost, samostatnost, zodpovědnost, flexibilita. Komunikativnost.
NABÍZÍME tyto benefity: mimořádné roční odměny, čtvrtletní prémie, výkonnostní prémie, měsíční osobní ohodnocení, příspěvky na penzijní pojištění, příspěvky na stravování ve firemní jídelně s vlastní kuchyní, profesní školení a vzdělávání, jazykové kurzy, kariérní rozvoj, množství dalších benefitů
Volné místo údržbáři - strojů pro lokalitu Valašské Meziříčí.