kontrolor/ka - revizor/ka účetnictví

  • Brno

Pracovní místo ( kontrolor/ka - revizor/ka účetnictví ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Zájemce žádáme o zaslání životopisu na kontaktní elektronickou adresu audit@topauditing.cz. V případě osobní schůzky je nutná dohoda předem.
datum nástupu: dle dohody

Výkon práce v sídle klientů, s tím související časté služební cesty, dále požadujeme znalost práce na PC (MS Excel, Word), řidičský průkaz (aktivní řidič), elementární znalost účetnictví a orientace v DPH a dani z příjmů požadována.
Poznámka k volnému místu:
Předmětem práce je kontrola účetnictví v sídle našich klientů (nejedná se o vedení účetnictví). Pozice je vhodná i pro absolventy, ovšem s praxí v účetnictví během studia.

Kontrolor / revizor účetnictví
Jsme auditorská společnost a znalecký ústav s dlouholetou tradicí TOP AUDITING, s.r.o. (www.topauditing.cz). Nabízíme zajímavou a různorodou práci v oblasti daní a účetnictví. Vhodné i pro absolventy. Nástup možný IHNED:

Požadovaná kvalifikace
VŠ/SŠ ekonomického směru
Praxe (u absolventů možno i brigádně) v oboru účetnictví podmínkou
Znalost cizího jazyka výhodou
Řidičský průkaz B (aktivní řidič)

Požadované vlastnosti
Svědomitost a pečlivost
Flexibilita
Komunikativnost
Ochota k častým služebním cestám - výkon pracovní činnosti probíhá zejména v sídle našich klientů
Seriózní jednání a vystupování

Náplň pracovní činnosti
Výkon pracovní činnosti je prováděn v pracovním týmu
Zpočátku jsou plněny jednoduché dílčí úkoly zadané vedoucím pracovního týmu, ovšem základní orientace v účetnictví a daních je nutným předpokladem pro výkon nabízené pracovní pozice
Po zapracování bude pracovník schopen provádět komplexní kontrolu ucelených oblastí
Tvorba komunikačníh