seřizovač/ka CNC strojů, seřizovač indukčních kalíren

  • Louny

Pracovní místo ( seřizovač/ka CNC strojů, seřizovač indukčních kalíren ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

místo výkonu práce:Husova č.p. 552 Louny 1
Seřizovač je kvalifikovaný pracovník schopný samostaně provádět seřízování univerzálních, jednoúčelových automatických a poloautomatických obráběcích strojů
Povinnosti:
znalost čtení výkresové dokumentace
stanovení pracovních kroků, prostředků a metod
seřízení výrobních strojů, zařízení a linek
evidence technických dat a průběhu a výsledcích práce
provádí opatření na stroji kde dochází k nekvalitní výrobě, informuje mistra
dohlížení na dodržování technologických postupů
kontroluje používání platných měřidel na svém úseku
zaškoluje nové či převedené zaměstnance
předkládá požadavkyna prevenci a údržbu výrobních zařízení, spolupracuje s mistrem
Požadavky:
jazykové znalosti nejsou požadovány, ale AJ výhodou
Základní ovládání PC a práce s jednoduchými uživateskými aplikacemi
slovní a písemný projev, schopnost vyjadřování
příspěvek na penzijní přip. firemní telefonní tarify, profesní růst, bonusy k pracovním a životním jubileím, k narození dítěte, veškeré příplatky dle ZP
kontakt:tel.: 415635134, e-mail: personalni@pragalouny.cz, osobně Husova 552 Louny
Volné místo seřizovač/ka cnc strojů, seřizovač indukčních kalíren pro lokalitu Louny.