FANY-TI, s.r.o.

ASISTENTI PRODEJE

Odeslat

Pracovní náplň
ASISTENTI PRODEJE - Místo výkonu práce: Beroun. Upřesňující informace: prodej dámské módy, praxe vítána. Kontakt: e-mailem (zaslání životopisu), telefonicky.
Volné místo asistenti prodeje pro lokalitu Beroun.

Nabízíme
Nástup možný od: 01. 12. 2018
Směnovost: Jednosměnný provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: ASISTENTI PRODEJE

Minimální požadavky vzdělání: Základní + praktická škola
Lokalita: Středočeský kraj
Obor: Obchod, prodej a nákup
Pozici nabízí: FANY-TI, s.r.o.
Město: Beroun

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: František Hrdlička
E-mail: fany@fanymode.cz
Telefon: +420 776 330 000

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: FANY-TI, s.r.o.