ČÍŠNÍK-SERVÍRKA

Pracovní místo ( ČÍŠNÍK-SERVÍRKA ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
A16 z:22/1/2018 a:14/2/2018
Praxe v oboru výhodou. Pracovní doba pondělí až pátek od 15:00-22:00 hod., sobota - neděle od 15:00-24:00 hod. Kontakt telefonicky viz výše.

Mohly by Vás zajímat obory:

Vzdělávání, výuka a školství
Farmacie a zdravotnictví

Další volná místa

Kuchař-kuchařka, číšník - servírka Místo výkonu práce: Kařízek 481 Požadujeme: střední odborné vzdělání s praxí v oboru Nabízíme: platové ohodnocení od 21.000,- do 25.000,- Kč/měs., pracovní doba - krátký/dlouhý týden, popř. idividuální domluva, stravování, příspěvek na dopravu, ...
Hana Špačková Kařízek, Inzerováno před 2 dny

Číšník/servírka Místo výkonu práce: Grand Hotel Marienbad Betriebs, Ruská 11, 353 01 Mariánské Lázně. Pracovní poměr na dobu určitou (1rok) s možností prodloužení. Pracovní doba formou krátký x dlouhý týden od 8:00-22:00hod (mezitím 2hod pauza). Jedná se o práci v ...
Grand Hotel Marienbad Betriebs s.r.o. Mariánské Lázně, Inzerováno před 2 dny

Číšník/servírka Jedná se o dohodu o provedení práce !!! Místo výkonu práce: Ruská 123, 353 01 Mariánské Lázně. Výše odměny z DPP: 100,- Kč/hod až 140,- Kč/hod. Požadujeme: kvalifikovaní pracovníci s praxí v oboru číšník/servírka, znalost NJ a RJ. Kontakt pro ...