ČÍŠNÍK-SERVÍRKA

Pracovní místo ( ČÍŠNÍK-SERVÍRKA ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
A16 z:22/1/2018 a:14/2/2018
Praxe v oboru výhodou. Pracovní doba pondělí až pátek od 15:00-22:00 hod., sobota - neděle od 15:00-24:00 hod. Kontakt telefonicky viz výše.

Mohly by Vás zajímat obory:

Vzdělávání, výuka a školství
Farmacie a zdravotnictví

Další volná místa

Obsluha (číšník/servírka) Místo výkonu práce: Dlouhá 23/38, 350 02 Cheb. Pracovní poměr na dobu neurčitou. Nástup možný ihned. Pracovní doba: krátký x dlouhý týden (10:00-23:00 h). Požadujeme: praxe v oboru vítána, vyučení v oboru vítáno. Kontakt pro zájemce: telefonicky ...
VIVA ITALIA s.r.o. Cheb, Inzerováno včera

Číšník/servírka Dostavte se k osobnímu jednání na adresu místa výkonu práce - životopis s sebou. Místo výkonu práce - Pizzeria Altorrente - Boženy Němcové 1030/4, Vejprty, 43191 - provádí výrobu a expedici nápojů (točení piva, výroba kávy, výdej alkoholických ...
JIPA gastro s.r.o. Vejprty, Inzerováno včera

ČÍŠNÍK / SERVÍRKA 5* hotelu Kontakt: FB manager,tel: 353206014, HR@imperial-group.cz 5* hotel Imperial hledá nového spolupracovníka nebo spolupracovnici na pozici ČÍŠNÍK / SERVÍRKA NABÍZÍME: * získání zkušeností z prestižního 5* hotelu pod vedením špičkových ...
Imperial Karlovy Vary a. s. Karlovy Vary, Inzerováno včera