ČÍŠNÍK-SERVÍRKA

Pracovní místo ( ČÍŠNÍK-SERVÍRKA ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
A16 z:22/1/2018 a:14/2/2018
Praxe v oboru výhodou. Pracovní doba pondělí až pátek od 15:00-22:00 hod., sobota - neděle od 15:00-24:00 hod. Kontakt telefonicky viz výše.

Mohly by Vás zajímat obory:

Vzdělávání, výuka a školství
Farmacie a zdravotnictví

Další volná místa

ČÍŠNÍK/SERVÍRKA ČÍŠNÍK/SERVÍRKA - vyučení v oboru výhodou, praxe vítána Zaměstnanecké výhody: doprava zajištěna, podnikové stravování, dynamický kolektiv HLÁSIT SE: Patera Lukáš, tel.: 777290290, e-mail: restaurace.emeran@kliny.cz, osobně lze po telefonické ...
Karel Rejzek Klíny, Inzerováno dnes

Číšníci/servírky Dostavte se k osobnímu jednání po předchozí telefonické domluvě na č. 770 636 868 v době PO - PA od 15:00 do 17:00 hod. (životopis s sebou) Místo výkonu práce - Bärensteinská č.p. 153/17, Vejprty Požadujeme - plynulá vietnamština výhodou ...
Bang Vu Van Vejprty, Inzerováno dnes

Číšník/servírka Místo výkonu práce: Hotel Richard, Ruská 487/28, 353 01 Mariánské Lázně. Pracovní poměr na dobu neurčitou. Pracovní doba: krátký x dlouhý týden (6:00-14:00 h až 17:00-20:30 h). Nabízíme: personální strava zdarma, benefit (produkty Starlife). Kontakt ...
RICHARD STAR s.r.o. Mariánské Lázně, Inzerováno včera