Nabidky-prace.cz server s nabídkou práce online, každý den aktualizace volných míst.

DĚLNÍK/CE

Pracovní místo ( DĚLNÍK/CE ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
A16 z:22/1/2018 a:15/2/2018
Pracovní doba pondělí až pátek od 7.00-15.30 hod.
Náplň práce:
- zakládání a údržba zeleně v terénu
Požadujeme:
- vysoké pracovní nasazení, flexibilitu, výhodou ŘP sk. B, B+E, T
Nabízíme:
- telefon, školení, věrnostní prémie
Kontakt e-mailem viz výše.
Volné místo ...

Mohly by Vás zajímat obory:

Farmacie a zdravotnictví
Výroba, provoz a řemesla

Další volná místa

Stavební dělníci Požadujeme: bezúhonnost, časová flexibilita, manuální zručnost, Volné místo stavební dělníci pro lokalitu Tečovice.
Izolinvest s.r.o. Tečovice, Inzerováno včera

Dělníci v oblasti výstavby budov ŘP B výhodou schůzku nutno sjednat telefonicky předem zaměstnavatel může požadovat doložení trestní bezúhonnosti Volné místo dělníci v oblasti výstavby budov pro lokalitu Tlumačov.
DRAGUN spol. s r.o. Tlumačov, Inzerováno včera

STAVEBNÍ DĚLNÍK/CE Vzdělání nerozhoduje. Výhodou platný strojnický průkaz na kolové nebo pásové vozidlo. Výhodou ŘP sk. C. a praxe v řízení. Jednosměnný provoz, práce v rámci Moravskoslezského kraje. Mzda od 25 000Kč. Životopisy možné zasílat na email ...
SUBLAND-TECH s.r.o. Darkovice, Inzerováno včera

zavřítzavřít

Buďte první, kdo se dozví o nových nabídkách práce na našem serveru!
Parametry zasílání:

Nabídky práce.cz Vám odešlou upozornění na e-mail
pokud se zveřejnění volné místo dle Vašeho výběru

Odeslat

Po odeslání požadavku upřesněte hledanou pozici Zasílání upozornění lze kdykoliv zrušit