Nabidky-prace.cz server s nabídkou práce online, každý den aktualizace volných míst.

DĚLNÍK/CE

Pracovní místo ( DĚLNÍK/CE ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
A16 z:22/1/2018 a:15/2/2018
Pracovní doba pondělí až pátek od 7.00-15.30 hod.
Náplň práce:
- zakládání a údržba zeleně v terénu
Požadujeme:
- vysoké pracovní nasazení, flexibilitu, výhodou ŘP sk. B, B+E, T
Nabízíme:
- telefon, školení, věrnostní prémie
Kontakt e-mailem viz výše.
Volné místo ...

Mohly by Vás zajímat obory:

Farmacie a zdravotnictví
Výroba, provoz a řemesla

Další volná místa

VÝROBNÍ DĚLNÍK - Karviná Hledáme stabilní dlouhodobé pracovníky do výrobní společnosti: - obsluha výrobních a řezacích strojů - obsluha montážního stroje, pece na tavení výrobků apod. - montáž koncovek - výstupní kontrola - třísměnný provoz Nástup: IHNED
Grafton Recruitment s.r.o. Plný úvazek, Inzerováno před 6 dny

Montážní dělník - Frýdecko Jste manuálně zruční, učenliví a hledáte pracovní uplatnění? Máte zájem o práci v automobilovém průmyslu na montážní lince? Pak máme nabídku práce právě pro Vás!! Náplň práce: - montáž komponentů pro autom.průmysl (ručních brzd, pedálových ...
Grafton Recruitment s.r.o. Plný úvazek, Inzerováno před 7 dny

MONTÁŽNÍ DĚLNÍK - Karviná Máte pracovní zkušenosti z výroby nebo z montážní linky? Pak nás neváhejte kontaktovat! Náplň práce: - montáž koncových dílů - obsluha výrobních strojů - převážně ruční montáž doplněná o základní obsluhu strojů - ...
Grafton Recruitment s.r.o. Plný úvazek, Inzerováno déle jak týden

zavřítzavřít

Buďte první, kdo se dozví o nových nabídkách práce na našem serveru!
Parametry zasílání:

Nabídky práce.cz Vám odešlou upozornění na e-mail
pokud se zveřejnění volné místo dle Vašeho výběru

Odeslat

Po odeslání požadavku upřesněte hledanou pozici Zasílání upozornění lze kdykoliv zrušit