zámečník - stehař

  • Opava

Pracovní místo ( zámečník - stehař ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

KO: Tůmová Lenka Ing., tel.: 553 872 173 - volejte PO - PÁ 8:00 - 14:00 hod., e-mail: tumova@ostroj.cz.
Požadujeme: vyučen ve strojírenském oboru, znalost čtení technických výkresů podmínkou, platné svářečské oprávnění (CO2) podmínkou, platné paličské oprávnění výhodou, zkušenost se stehováním složitých svařenců velkých rozměrů výhodou.
Pracovní doba: ranní 6:00 -14:00 hod., odpolední 14:00 - 22:00 hod., noční 22:00 - 6:00 hod., pracoviště: Opava.
Náplň práce: provádí samostatné stehování a svařování dílců, provádí samostatné rýsování dílců pro opracování, provádí samostatné čtení a činnosti dle technické dokumentace, provádí pálení ručně a strojkem, provádí rovnání dílců plamenem a pod lisem.
Volné místo zámečník - stehař pro lokalitu Opava.