HLAVA - STAVBY s.r.o.

Přípravář staveb/rozpočtář

Odeslat

Pracovní náplň
Pracoviště Bystřice pod Hostýnem
- SŠ vzdělání stavebního směru, praxe výhodou, ŘP sk. B nutný, znalost AutoCADu výhodou,
- své písemné nabídky se strukturovaným životopisem posílejte na e-mail: hlava@hlavastavby.cz
Volné místo přípravář staveb/rozpočtář pro lokalitu Bystřice pod Hostýnem.

Nabízíme
Nástup možný od: 10. 09. 2018
Směnovost: Jednosměnný provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: Přípravář staveb/rozpočtář

Minimální požadavky vzdělání: ÚSO (vyučení s maturitou)
Lokalita: Zlínský kraj
Obor: Stavebnictví a reality
Pozici nabízí: HLAVA - STAVBY s.r.o.
Ulice: 74
Město: Bystřice pod Hostýnem
PSČ: 768 41

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Petr Hlava
E-mail: hlava@hlavastavby.cz
Telefon: +420 603 541 237,573 393 156

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: HLAVA - STAVBY s.r.o.