Nástrojař expert

  • Jindřichův Hradec

Pracovní místo ( Nástrojař expert ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Popis pracovní pozice
práce na plný úvazek úvazek 37,5 hodin týdně (7,5 hodin denně)
práce ve 2 směnném provozu, odborné opravy a údržby forem na vstřikování plastů
zavádění inovací, neustálé zlepšování

Požadovaný profil
odborné vzdělání v oboru nástrojař, praxe na obdobné pozici min 5 let
orientace ve výkresové dokumentaci, znalost technologie vstřikování plastu
znalost práce s obráběcími stroji (frézka, bruska, soustruh,…), pečlivost, zodpovědnost, samostatnost, schopnost týmové spolupráce při řešení probléů

Nabízíme:
zázemí stabilní společnosti v oboru
odpovídající mzdové ohodnocení (nástupní mzda od 30.000 dle znalostí a zkušeností)
nad rámec základní mzdy nabízíme nadstandardní příplatky za směnnost, výkon, kvalitu práce a přesčasy, firemní vzdělávání, možnost osobního a profesního růstu, perspektivu dlouhodobého zaměstnání
Volné místo nástrojař expert pro lokalitu Jindřichův Hradec.