TOP REALITY CHODOV, s.r.o.

Realitní makléř

Odeslat

Pracovní náplň
Způsob kontaktu uchazečů:
- telefonicky p. Mudrý, tel.: 774 730 518, e-mailem: mudry@trchodov.cz
- osobně každé PONDĚLÍ od 9:00-12:00 hod. na adrese: Chodov, Staroměstská č.p. 25

Požadavky:
- základní znalost na PC, ŘP skupiny ,,B (aktivní řidič), flexibilita, komunikativnost, vstřícné
jednání, ochota vzdělávat se a čistý trestní rejstřík.

Pracovní doba dle domluvy, úvazek též dle domluvy

Místo výkonu práce: Chodov
Volné místo realitní makléř pro lokalitu Chodov.

Nabízíme
Nástup možný od: 01. 11. 2018
Směnovost: Pružná pracovní doba

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: Realitní makléř

Minimální požadavky vzdělání: ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Lokalita: Karlovarský kraj
Obor: Služby zákazníkům
Pozici nabízí: TOP REALITY CHODOV, s.r.o.
Ulice: Staroměstská 25
Město: Chodov
PSČ: 357 35

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Dušan Mudrý
E-mail: mudry@trchodov.cz
Telefon: +420 774 730 518

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: TOP REALITY CHODOV, s.r.o.