Seřizovači lisu

  • Valašské Meziříčí

Pracovní místo ( Seřizovači lisu ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

SEŘIZOVAČI LISU
Nástup možný ihned.
POŽADUJEME: vzdělání - technického zaměření. Praxi na transferových, hydraulických, postupových lisech - výhodou. Ochotu pracovat ve směnném provozu. Flexibilitu, organizační schopnosti. Znalost práce na PC. Schopnost týmové spolupráce. Schopnost číst technickou dokumentaci. Schopnost logického myšlení. Manuální zručnost
NÁPLŇ PRÁCE: Zodpovědnost za výkon, kvalitu, seřízení a správné nastavení lisu. Provádění záznamů do výrobní dokumentace. Provádění drobných oprav nástrojů pod lisem. Práce s měřidly.
NABÍZÍME: Zaškolení na danou pozici. Možnost dalšího vzdělávání a rozvoje v rámci firmy. Širokou škálu zaměstnaneckých benefitů: 23 dní řádné dovolené. 4 dny tzv. zdravotní dovolené. Příspěvek na penzijní pojištění. Příspěvek na dojíždění do zaměstnání. Příspěvek na stravování. Příspěvek k životnímu jubileu. Stabilizační odměna za odpracovaná léta ve společnosti ve formě poukazu na rekreační, léčebný či wellness pobyt. Poskytování firemních půjček. Pořádání kulturních, společenských a sportovních akcí pro zaměstnance a jejich rodiny. Úhrada očkování proti chřipce. Vitamínové balíčky a poukázky na nákup ovoce a zeleniny. Zvýhodněné telefonní tarify. Roční odměny (bonusy)
PRVNÍ KONTAKT: telefonicky od 8-15 hod. na čísle 730 144 218 nebo e-mailem: alena.polednikova@pwo.cz
ov. 19.2.
Volné místo seřizovači lisu pro lokalitu Valašské Meziříčí.