ŘIDIČ/KA SENIOR VZV - VÝROBA

  • Stráž nad Ohří

Pracovní místo ( ŘIDIČ/KA SENIOR VZV - VÝROBA ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Kontakt: pí Charvátová Julie Mgr., tel.: 724827552, e-mail: julie.charvatova@korunni.cz

Potřebujete vzpruhu?
Staňte se členem týmu Korunní a vylaďte svůj život, stejně jako naše voda vyladí Vaši chuť a osvěží Vaše smysly. Hledáme důležitého člena našeho týmu - řidiče seniora VZV - výroba.
Proč je tato pozice důležitá?
Není voda jako voda, Korunní Vám z kohoutku nepoteče. Chceme-li požitek z naší vody poskytnout všem, je potřeba ji převést z výroby do skladu a následně naložit na kamion a to bude Vaše práce!
Co Vám můžeme nabídnout?
Průměrnou mzdu 22.500 - 23.500 Kč, po krátkém zaučení možnost platového růstu, příspěvek na dopravu do zaměstnání až 3000 Kč, stravenky, týden dovolené navíc, smlouvu na dobu neurčitou. Můžete se také nechat proškolit a stát se degustátorem.
Co požadujeme?
Chuť do práce a základní dovednost na PC, řidičské oprávnění na VZV a praxi, vše ostatní se naučíte.
Pokud Vám nevadí nepřetržitá pracovní doba ve 12 hodinových směnách, pojďte do Korunní. Získáte různorodou, fyzicky nenáročnou práci v čistém a moderním provoze a budete u TOHO!
Karlovarská Korunní s.r.o.
Konečně vzpruha pro vaše chuťové pohárky.
Volné místo řidič/ka senior vzv - výroba pro lokalitu Stráž nad Ohří.