Sociální pracovník

  • Brno

Pracovní místo ( Sociální pracovník ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

V případě zájmu mi pošlete životopis na email uchazeci.cds.brno@seznam.cz. Pokud máte nějaké další dotazy, neváhejte se na mě obrátit na tel. 777 912 933

Dlouhodobě fungující organizace, poskytující tlumočnické, sociální a aktivizační služby osobám se sluchovým postižením v Brně hledá do svého klidného týmu sociální pracovnici či pracovníka.

Náplň práce:
poradenství ohledně dávek pro osoby se zdravotním postižením a dávky státní sociální podpory
zprostředkovávání kontaktu se společenským prostředím
vedení dokumentace klientů (individuální plány…)
práce na standardech kvality sociálních služeb

Požadujeme:
vzdělání podle zákona o sociálních službách
schopnost týmové i samostatné práce, zodpovědnost, trestní bezúhonnost

Nabízíme:
příjemné pracovní prostředí
práce na HPP
25 dní dovolené
nástup možný ihned (dle domluvy)
Volné místo sociální pracovník pro lokalitu Brno.