vedoucí odboru sociálních věcí

  • Brno

Pracovní místo ( vedoucí odboru sociálních věcí ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Ředitel Krajského úřadu Jihomoravského kraje vyhlašuje výběrové řízení na místo
vedoucí/vedoucího odboru sociálních věcí s místem výkonu práce Žerotínovo nám. 3, Brno
Předpoklady a požadavky: kvalifikační předpoklady vysokoškolské vzdělání v magisterském studijním programu, studijní obor nejlépe právo, sociální vědy, ekonomika, veřejná správa
znalosti oboru právní a ekonomický přehled výkonu státní správy a samosprávy a problematiky na úseku sociálních věcí v Jihomoravském kraji
požadavek na zvláštní odbornou způsobilost při výkonu veřejného opatrovnictví nebo v sociálních službách nebo při sociálně-právní ochraně dětí (do 18 měsíců od nástupu do pracovního poměru), praxe minimálně 3 roky na místě vedoucího zaměstnance; praxe ve veřejné správě výhodou, požadované jazykové znalosti vítána aktivní znalost jednoho světového jazyka (Aj, Nj)
další požadované dovednosti - schopnost řídit, motivovat, delegovat a rozhodovat pod tlakem, formovat pracovní tým, schopnost koncepční práce, velmi dobré komunikační a organizační schopnosti, schopnost prezentace na veřejnosti, tvůrčí a analytické myšlení, schopnost řešit problémy, samostatnost, zodpovědnost, iniciativa, přesnost, implementace změn a nových postupů,ochota se dále vzdělávat, schopnost aplikace získaných vědomostí, schopnost vysokého pracovního nasazení a odolnost vůči stresu, výborná uživatelská znalost MS Office,
řidičské oprávnění skupiny B vítáno
Písemnou přihlášku s požadovanými doklady je nutno doručit tak, aby ji vyhlašovatel obdržel nejpozději do 28. února 2018. Přihlášku podejte prostřednictvím podatelny neb