Pracovník/ce pobočky

  • Brno

Pracovní místo ( Pracovník/ce pobočky ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Životopisy zasílejte výhradně na e-mail: prace@oknamacek.cz, do předmětu e-mailu napište BRNO. K výběrovému řízení budou pozvaní vybraní uchazeči.

Požadavky: Ukončené středoškolské vzdělání, logické a technické myšlení, znalost práce na PC, komunikativnost, profesionální a příjemné vystupování, spolehlivost, pečlivost, samostatnost a zodpovědnost.

Náplň práce: Vytváření cenových nabídek a návrh technického řešení oken na základě poptávky zákazníka, jednání se zákazníky, zajištění chodu pobočky, telefonická a elektronická komunikace se zákazníky a centrálou společnosti, administrativní činnost.

Pracovní doba Po-Pá 8.00 - 16.30 hod. Podmínkou je absolvování vstupního 14-denního školení.
Nabízíme práci ve stabilní společnosti s 20letou tradicí.
Volné místo pracovník/ce pobočky pro lokalitu Brno.