účetní oddělení účetnictví odboru ekonomického

  • Brno

Pracovní místo ( účetní oddělení účetnictví odboru ekonomického ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Ředitel Krajského úřadu Jihomoravského kraje vyhlašuje výběrové řízení na místo
účetní oddělení účetnictví odboru ekonomického s místem výkonu práce Žerotínovo nám. 3, Brno
Předpoklady a požadavky: dosažené vzdělání vyšší odborné vzdělání nebo střední vzdělání s maturitní zkouškou studijní obor nejlépe ekonomika, veřejná správa znalosti oboru znalost účetnictví ÚSC, rozpočtová skladba, zvláštní odborná způsobilost finanční hospodaření územních samosprávných celků a jeho přezkum (do 18 měsíců od uzavření pracovního poměru), praxe účetnictví ÚSC, znalost informačních technologií
požadované dovednosti - dovednost pracovat na PC (účetní software, word, Excel, Internet), schopnost aplikace získaných vědomostí, ochota se dále vzdělávat, schopnost týmové spolupráce, komunikační schopnosti, analytické schopnosti, schopnost nárazově absorbovat velké množství informací, odolnost vůči zátěži, samostatnost, zodpovědnost, iniciativa, pečlivost, přesnost, adaptabilita
Písemnou přihlášku s požadovanými doklady je nutno doručit tak, aby ji vyhlašovatel obdržel nejpozději do 2. února 2018. Přihlášku podejte prostřednictvím podatelny nebo zašlete na adresu: Krajský úřad Jihomoravského kraje, oddělení personálních věcí
a vzdělávání, Žerotínovo nám. 449/3, 601 82 Brno.
Všechny požadavky a předpoklady musí být splněny do termínu podání přihlášky do výběrového řízení.
Odkaz na internetový portál, kde je pozice uvedena v plném znění: www.kr-jihomoravsky.cz (http://www.kr-jihomoravsky.cz/Default.aspx?PubID=13613&TypeID=1)
Kontaktní pracovník - Božena Jaborníková, vedoucí referátu majetku a b