Jan Lečbych

Dělníci v dřevovýrobě, Obsluha pásové pily, tesaři

Odeslat

Pracovní náplň
Náplň práce: dělník - manipulace s řezivem, pomocné práce, úklid
Obsluha pásové pily - pořez kmenové kulatiny (v případě dlouhodobé spolupráce možnost zaučení)
Tesař - montáž panelů pro stavbu dřevodomů, realizace střech a altánů
Volné místo dělníci v dřevovýrobě, obsluha pásové pily, tesaři pro lokalitu Ludkovice.

Nabízíme
Nástup možný od: 01. 11. 2018
Směnovost: Jednosměnný provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: Dělníci v dřevovýrobě, Obsluha pásové pily, tesaři

Minimální požadavky vzdělání: Základní + praktická škola
Lokalita: Zlínský kraj
Obor: Stavebnictví a reality, Výroba, provoz a řemesla, Průmysl
Pozici nabízí: Jan Lečbych
Ulice: 220
Město: Ludkovice
PSČ: 763 41

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Jan Lečbych
E-mail: drevovyrobaludkovice@seznam.cz
Telefon: +420 777 718 833

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: Jan Lečbych