REFERENT SKLADU

  • Liberec

Pracovní místo ( REFERENT SKLADU ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Náplň práce:
- Příjem a identifikace příchozích zásilek od kurýrů a obchodníků
- Příjem dílů do oprav a jejich řádná evidence
- Příjem dílů z výkupů, jejich evidence a naskladnění
- Kontrola dílů/zboží, kontrola dokladů, řádná evidence a naskladnění zboží v interním systému MoneyS4
- Předávání informací pracovníkům zakázkového oddělení o došlých a naskladněných dílech
- Objednávky pojistných zásob na sklad
- Objednávky dílů do opravy
- Objednávky dopravy u kurýrních služeb
- Příprava, zabalení a expedice zboží dle objednávek, příprava zboží k odvozu pro obchodníky
- Výdej zboží ze skladu dle požadavků zakázkového, obchodního, technického a marketingového oddělení
- Řádné a přehledné značení zboží a jeho rozmístění ve skladu
- Hlídání stavu obalového materiálu, jeho nákup a skladování
- Zadávání dílů do systému oprav a jejich příprava k odeslání do servisního střediska
- Focení dílů určených do opravy (před a po opravě)
- Úklid skladu a udržování pořádku
Nabízíme:
- Samostatnou a zodpovědnou práci
- Odpovídající finanční ohodnocení
- Nástup ihned, práce na HPP
- Mobilní telefon
- Moderní pracovní prostředí, příjemný kolektiv
- Místo pracoviště v Liberci - Vesec, v bezprostřední blízkosti MHD
- Nástupní mzda 20 tis Kč
Požadujeme:
- Min. dokončené SŠ nebo SOU s maturitou
- Zodpovědnost, spolehlivost a pečlivost ve svěřené činnosti
- Komunikaci a spolupráci s ostatními členy oddělení