PROJEKTOVÝ MANAŽER - SPECIALISTA ODDĚLENÍ ADMINISTRACE PROJEKTŮ na odboru strate

  • Liberec

Pracovní místo ( PROJEKTOVÝ MANAŽER - SPECIALISTA ODDĚLENÍ ADMINISTRACE PROJEKTŮ na odboru strate ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Pracovní poměr na dobu určitou 1 rok s předpokladem změny pracovní smlouvy na dobu neurčitou. Nástup možný ihned, příp. dle vzájemné dohody. Uzávěrka pro doručení přihlášek uchazečů je dne 29. ledna 2018. Platová třída 9 se základním tarifem v rozpětí 17.360 Kč až 26.110 Kč (podle zápočtu let odborné praxe), předpokládaná celková průměrná výše platu po zkušební době 25 - 35.000 Kč hrubého za měsíc. Předpoklady: státní občanství ČR (případně i cizí státní občanství s trvalým pobytem v ČR), dosažení věku 18 let, způsobilost k právním úkonům, bezúhonnost, ovládání jednacího jazyka. Požadavky: minimálně střední vzdělání s maturitní zkouškou; dobrá znalost práce s PC (Windows, Microsoft Office); aktivní přístup k řešení problémů a ochota učit se novým věcem; organizační a manažerské schopnosti. Uvítáme praxi s přípravou či realizací projektů, zkušenosti se zpracováním žádostí ( Benefit 7, MS 2014 +), zkušenosti s realizací veřejných zakázek. Nabízíme smysluplnou, odpovědnou a perspektivní práci při realizaci rozvojových a dotačních projektů města Liberce. Přihlášku i osobní dotazník lze stáhnout na webových stránkách města na adrese http://www.liberec.cz/okt/ .
Bližší informace k uvedenému výběrovému řízení jsou zájemcům k dispozici na úřední desce Magistrátu města Liberec na http://www.liberec.cz/cz/magistrat-radnice/uredni-deska/volna-pracovni-mista/
Volné místo projektový manažer - specialista oddělení administrace projektů na odboru strategického rozvoje a dotací magistrátu města liberec pro lokalitu Liberec.