Skladník - prodejce - řidič

  • Česká Lípa

Pracovní místo ( Skladník - prodejce - řidič ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Požadujeme:
- ÚSO nebo SŠ vzdělání - technického nebo elektrotechnického směru
- organizační schopnosti, přesnost, důslednost, logické uvažování
- dobrou komunikativnost a vstřícný přístup, slušné vystupování
- aktivní a samostatný přístup k práci, flexibilitu, chuť a zájem pracovat a učit se
- řidičský průkaz skup. B
Nabízíme:
- zázemí jedné z největších a nejstabilnějších společností v oboru
- finanční ohodnocení od 15.000,-Kč
- práci v příjemném a nekuřáckém kolektivu
- jednosměnný provoz Po - Pá
- jistotu stálého zaměstnání (dlouhodobý úvazek na HPP)
Náplň práce:
- obsluha zákazníků, příprava a prodej zboží
- vyřizování reklamací, zodpovědnost za finanční hotovost
- přeprava zboží mezi sklady, dovoz zboží od dodavatelů (řidičský průkaz skup. B)
- příjem a kontrola materiálu, manipulace se zbožím (kabely), příprava materiálu
- sestavování nabídek a objednávek, vystavování dokladů
Výhodou:
- zkušenosti se skladovým hospodářstvím
- praxe v oboru elektro
- znalost elektroinstalačního materiálu
V případě zájmu o tuto pracovní pozici prosím zasílejte strukturované životopisy na adresu:
dusickova.kveta@jakub.cz
Volné místo skladník - prodejce - řidič pro lokalitu Česká Lípa.