LABORANT/-KA

  • Hradec Králové

Pracovní místo ( LABORANT/-KA ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

- PP na dobu neurčitou, nástup od 1.2.2018
- Náplň práce: jedná se o práci v chemické a agrochemické laboratoři
- Požadujeme: min. SŠ vzdělání chemického směru (nejlépe s maturitou - SPŠ chemická, potravinářská popř. SVŠ, SOU chemické); praxe vítána, standardní znalost práce na PC - MS Office, zodpovědnost, spolehlivost, časová flexibilita
- Nabízíme: dovolenou navíc, ohodnocení dle výkonu
- Pozice je vhodná i pro absolventy/-ky
- V případě zájmu upřednostňujeme zaslání životopisu na e-mail: office@empla.cz
Volné místo laborant/-ka pro lokalitu Hradec Králové.