sekretářka ředitele kanceláře předsedy Nejvyššího soudu

  • Brno

Pracovní místo ( sekretářka ředitele kanceláře předsedy Nejvyššího soudu ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Požadované dovednosti
- minimálně ukončené středoškolské vzdělání s maturitou
- dobrou znalost anglického jazyka (B2 a výše) a výbornou znalost českého jazyka
- výborné organizační a komunikační schopnosti a reprezentativní vystupování
- znalost práce na PC (psaní všemi deseti, MS Office)
- zkušenosti s prací ve státní správě výhodou
- bezúhonnost.
Poznámka k volnému místu: (náplň práce, popis pozice).
- zajišťuje činnosti v sekretariátě ředitele kanceláře předsedkyně soudu
- organizačně a administrativně zajišťuje zahraniční služební styky při konání akcí hromadného charakteru (mezinárodní konference, semináře apod.)
- organizačně zajišťuje a koordinuje průběh zahraničních služebních cest .
Pracovní úvazek : plný, zástup za mateřskou dovolenou
Výše mzdy: plat 16.000 - 24.100 Kč (podle započitatelné praxe) plus osobní ohodnocení
Požadovaná praxe: min. 3 roky
Volné místo sekretářka ředitele kanceláře předsedy nejvyššího soudu pro lokalitu Brno.