Učitelé všeobecně vzdělávacích předmětů na středních školách

  • Brno

Pracovní místo ( Učitelé všeobecně vzdělávacích předmětů na středních školách ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Střední škola strojírenská a elektrotechnická Brno, příspěvková organizace se sídlem v Brně, Trnkova 2482/113,

PŘIJME DO HLAVNÍHO PRACOVNÍHO POMĚRU

1 učitele všeobecně vzdělávacích předmětů - český jazyk a literatura, společenskovědní základ - HPP.
Požadujeme magisterské vysokoškolské studium učitelství pro střední školy s aprobací Český jazyk a literatura - Společenskovědní základ nebo magisterské vysokoškolské studium oboru Český jazyk a absolvované doplňkové pedagogické studium, (nebo zahájit pedagogické studium ihned po nástupu do zaměstnání); výhodou absolvované studium dle zákona č. 563/2004 Sb. a vyhl. č. 317/2005 - specializace zaměřená na výchovné poradenství resp. kvalifikace školního metodika prevence. Podmínkou přijetí je morální bezúhonnost doložená výpisem z rejstříku trestů. Platové zařazení dle nařízení vlády č. 564/2006 Sb. o platových poměrech zaměstnanců ve veřejných službách a správě, v platném znění, platová třída 11. nebo 12., stupeň podle dosažené praxe od 22.140,- Kč do 26.740,- Kč měsíčně.

Nástup možný od 1.9.2018

Uchazeči se mohou hlásit
- u zástupce ředitele školy pro teoretické vyučování paní Mgr. M. Žákové,
nebo mohou zasílat písemné nabídky s profesním životopisem na personální oddělení,
e-mail: macikova@sssebrno.cz.
Volné místo učitelé všeobecně vzdělávacích předmětů na středních školách pro lokalitu Brno.