Administrativní pracovník/ce - telefonista

  • Zábřeh

Pracovní místo ( Administrativní pracovník/ce - telefonista ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Pracovní místo je vhodné i pro absolventy.
Pracovní náplň:
- komunikace s dlužníky, věřiteli, státními institucemi, apod.
- zpracování dat, získaných informací, apod.
- pevná pracovní doba 8-16:00 hod.
Požadavky:
- SŠ vzdělání humanitního/ekonomického směru
- vysoké pracovní nasazení, samostatný a aktivní přístup, schopnost rychlého učení, samostatného myšlení a uplatnění poznatků v praxi
- komunikativnost, dobrá slovní zásoba, argumentační schopnosti
- znalost práce na PC
- týmový hráč
- vysoká odolnost proti stresu
- fyzická zdatnost
- čistý trestní rejstřík
Nabízíme:
- spolupráci podpořenou zázemím renomovaného EÚ
- odpovídající finanční ohodnocení
- finanční prémie
- práce v rámci příjemného kolektivu
- pracovní benefity (stravenky, příspěvek na spoření, příspěvek na dovolenou až do výše 20.000 Kč, příspěvky na sport, kulturu a zdraví, apod.)
- prodloužení pracovní smlouvy
Zaměstnanecké výhody: Stravenky, životní pojištění, příspěvky na sport, vzdělání, kulturu, zdraví, apod.
Kontakt: e-mailem.
Volné místo administrativní pracovník/ce - telefonista pro lokalitu Zábřeh.