Asistent pedagoga MŠ

  • Český Těšín

Pracovní místo ( Asistent pedagoga MŠ ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Požadujeme

-SŠ s maturitní zkouškou, požadavky na vzdělání podle zákona č. 563/2004 Sb., o pedagogických pracovnících § 20
-Praxe asistenta pedagoga ve speciální škole výhodou
-Praktická zkušenost práce s dětmi s poruchy autistického spektra
-Zaměření na fyzioterapii nebo ergoterapii výhodou
-Praxe ve zdravotnictví výhodou
-Znalost práce na PC: internet, MS Office (word, excel, power point, outlook)
-Spolehlivost, odpovědnost, loajalitu
-Pozitivní vztah k práci
-Kladný vztah ke křesťanství
-Kladný vztah k lidem s postižením
-Trestní bezúhonnost

Nabízíme

-Práci na zkrácený pracovní úvazek 30 hodin týdně
-Nástup do pracovního poměru: 1. 2. 2018
-Mzdové podmínky: dle úvazku od 10 208 Kč + osobní a zvláštní ohodnocení,
-Práci v přátelském kolektivu

Výběrové řízení proběhne dne 30.ledna 2018 od 9:30 hodin v Českém Těšíně na ul. Třanovského 10.

Pokud Vás nabídka zaujala, zasílejte svůj motivační dopis a životopis na email: j.niemczykova@skolasd.eu (kontaktní osoba: Ing. Jana Niemczyková) nejpozději do 25. ledna 2018. Do předmětu e-mailu napište: Výběrové řízení - Asistent pedagoga Český Těšín.

Vybraní zájemci budou kontaktováni na e-mail a pozváni k výběrovému řízení na určitou hodinu.
Volné místo asistent pedagoga mš pro lokalitu Český Těšín.