ŠKODA TRANSPORTATION a.s. Elektromechanik

Elektromechanik

Odeslat

Pracovní náplň
Požadavky: SŠ technického směru, min. SOU, vyučení v oboru elektro
- vyhl. 50 § 4
- Praxi v oboru min. 2 roky
- Orientaci v elektrotechnických schématech
- znalost práce na PC (MS Office)
- praxe v oblasti drážního provozu výhodou
- vysoké pracovní nasazení, časová flexibilita
- manuální zručnost, odpovědný přístup k práci
- znalost RJ na úrovni rodilého mluvčího
Volné místo elektromechanik pro lokalitu Plzeň.

Nabízíme
Nástup možný od: 01. 10. 2018
Směnovost: Dvousměnný provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: Elektromechanik

Minimální požadavky vzdělání: Střední odborné (vyučen)
Lokalita: Plzeňský kraj
Obor: Chemie a potravinářství
Pozici nabízí: ŠKODA TRANSPORTATION a.s.
Ulice: Emila Škody 2922
Město: Plzeň
PSČ: 301 00

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Mgr. Anna Špalková
E-mail: anna.spalkova@skoda.cz

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: ŠKODA TRANSPORTATION a.s.