Řidič sanitního vozidla

  • Česká Lípa

Pracovní místo ( Řidič sanitního vozidla ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

pracoviště: Purkyňova 1849, Česká Lípa (areál nemocnice)

Zdravotní doprava Štěpánek, s.r.o.
hledá kandidáta na pozici:
řidič sanitního vozidla
místo pracoviště : Česká Lípa
pracovní náplň:
- provádění zdravotní transportů v rámci celé ČR
- přeprava biolog. materiálu
- zajišťování zdravotních transportů při sportovních akcích
požadujeme:
- ŘP sk. B, C výhodou
- doložitelná praxe v řízení motor. vozidel minimálně 2 roky
- výborné řidičské schopnosti
- výborný zdravotní stav
- odolnost vůči stresu
- časovou flexibilitu
- výbornou znalost místopisu okresu Česká Lípa
- samostatnost, iniciativa, vstřícný přístup a příjemné vystupování
- trestní bezúhonnost
nabízíme:
- mzda v pásmu 17.120 KČ - 27.000,- KČ
- příspěvek ve výši 100% na získání kvalifikace řidiče DRNR
- zázemí stabilní společnosti
- zajímavou a odpovědnou práci
- zaměstnanecké benefity - stravenky, spoření
- pracovní poměr na dobu určitou s možností prodloužení na dobu neurčitou
- nástup dohodou
V případě zájmu o tuto pozici zasílejte své životopisy na email: stepanek@zdstepanek.cz Vybraní kandidáti budou kontaktováni a pozváni k osobnímu pohovoru.

Kontaktní osoby: Petr Štěpánek - tel.: 777 771 413
email: stepanek@zdstepanek.cz www.zdstepanek.cz
Volné místo řidič sanitního vozidla pro lokalitu Česká Lípa.

Vložit inzerát