NÁKUPČÍ A LOGISTIK/-ČKA

Pracovní místo ( NÁKUPČÍ A LOGISTIK/-ČKA ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

NÁKUPČÍ, LOGISTIK/-ČKA
- PP na dobu neurčitou, nástup možný od 1. 3. 2018
- Výše odměny 25 tis./měs. po zkušební době (nástupní mzda 22 tis. Kč/měsíc) + prémie postavené na celkovém měsíčním obratu + vlastní ohodnocení
- Náplň práce: komunikace s výrobou a dodavateli v AJ, plánování a udržování skladových zásob zboží, plánování a realizace přepravy zboží do skladu, nové projekty, úzká komunikace s obchodem, rozvíjení spolupráce se stávajícími dodavateli, administrativa (práce s MS Office, účetní software)
- Požadujeme: min. středoškolské vzdělání s maturitou, růstové myšlení - schopnost učit se a vzdělávat, komunikativnost, kreativitu, vlastní úsudek, logické myšlení, odolnost vůči stresu, praxe v oboru potravinářství výhodou (ne podmínkou), spolehlivost a preciznost, angličtina slovem i písmem (denní využití), řidičský průkaz skupiny B
- Nabízíme: motivační ohodnocení, uplatnění vlastní iniciativy a kreativity, kolektivní spolupráci, práci v rozvíjející se společnosti, možnost uplatnění i pro absolventy, pružnou pracovní dobu, firemní benefity, telefon, PC
- Kontaktní osoba: Ing. Kordík Jan, e-mail: kordik@hokatrade.cz, tel.: 723 012 759