MONITORING KAMEROVÝCH ZÁZNAMŮ

  • Hradec Králové

Pracovní místo ( MONITORING KAMEROVÝCH ZÁZNAMŮ ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

- DPP na dobu neurčitou, nástup dle domluvy
- Náplň práce: monitoring záznamů z prodejen, monitoring probíhá v kanceláři společnosti v Hradci Králové, spolupráce s externí společností, zabývající se kamerovým systémem, odhalení krádeží, kontrola nad docházkou zaměstnanců, kontrola nad prodejnami celkově
- Požadujeme: SOU/SŠ vzdělání, soustředěnost, trpělivost, postřeh, spolehlivost, pečlivost, zodpovědnost, čestnost
- Nabízíme: perspektivní zaměstnání a zázemí v prosperující společnosti, zajímavou různorodou práci v malém týmu, příjemné pracovní prostředí a přátelský kolektiv, zaškolení, možnost pracovního růstu a rozvoje, 50 m od pracoviště stravovací zařízení GASTROM, možnost nákupu oblečení se slevou, stravenky, firemní akce
- Pozice je vhodná i pro absolventy/-ky
- V případě zájmu zašlete životopis na e-mail: personalistka@etcimex.cz
Volné místo monitoring kamerových záznamů pro lokalitu Hradec Králové.