Product manager v cestovní kanceláři

  • Brno

Pracovní místo ( Product manager v cestovní kanceláři ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Náplň práce:

- příprava produktu ve svěřených destinacích a podpora prodeje tohoto produktu
- kalkulace cen, sledování konkurence, vyhledávání a spolupráce s partnery v zahraničí
- příprava podkladů pro inzerci a propagaci
- podpora prodeje – práce v rezervačním systému
- další činnosti související s tvorbou produktu

Požadujeme:

- výborné organizační schopnosti
- zkušenosti na obdobné pozici v cestovní kanceláři
- uživatelské znalosti na PC, Outlook, Internet, Microsoft Office
- aktivní znalost AJ - PODMÍNKOU!!!
- znalost chorvatštiny nebo italštiny - výhodou

Nabízíme:
- odpovídající a uspokojivé mzdové ohodnocení
- zaškolení
- nástup ihned/dle dohody
- služební cesty do zahraničí
Volné místo product manager v cestovní kanceláři pro lokalitu Brno.